EFD Haftanın sitesi: SozYal.co (@serhatoz)

Yoldaki.com Hikayesini Gökhan Hepşen Anlatıyor

 

Son zamanlarda en özgün içerik üreten blogger’lardan biri dostumuz Serhat Öz. Kendisi yakınlarda kendi alanadını alıp yoluna devam etme kararı aldı. Türkiye dijital alemiyle ilgili güzel tanıtımlar, söyleşiler için http://www.sozyal.co/

 

Serhat kendini şöyle tanıtmış:

SERHAT ÖZ

2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden mezun oldum. Üniversite yıllarından beri çalıştığım otelcilik sektörünü 2010 yılında bırakarak tamamen farklı bir FMCG şirketinde işe başladım. Teknolojiye olan ilgim, sosyal medyanın yükselişi ile birleşti. İşletme bilimleri üzerine master yapmayı planlarken, TV’de izlediğim şimdiki hocamdan çok etkilenerek 2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama İletişimi Bölümü yüksek lisans programına başladım. Yüksek lisans programının blogunda aktif şekilde yazı yazmaya başlamamın ardından kendi blogumu kurmayı planladım ve şu an SOZyal isimli blogda teknoloji, internet, sosyal medya ve sosyal olan bir çok şeyle ilgili yazılar yayınlıyorum.

Ana sayfanın tepesinde diğer sosyal ağ hesaplarının bağlantıları verilmiş. Yine de bir hakkında sayfası olsa sanki daha iyi olabilir;)

Önerilerinizi alalım:

Ha bir de EFD’ye katkıda bulunmak isterseniz:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.