Bu akşamki @SosyalKafa ve yaz dönemiyle ilgili gelişmeler… @netdcom #SosyalKafa #Cafenetd

Efendim bu gece 20-21 arasında şu adresten (http://www.netd.com/cafenetd) SosyalKafa’yı izleyebilirsiniz.

Dilara Eldaş ile birlikte sunacağız bugünkü programı.

Dilara Eldaş (@dilaraeldas)

Konuklarımız:

Ceren Sözeri (@cerensozeri) (http://tr.linkedin.com/in/cerensozeri)
Ceren anaakım medya tarafından anaakım medya ve sosyal medya ilişkilerini yorumlayacak.
Vedat Özdemiroğlu (@vedatozdemiro) (http://tr.wikipedia.org/wiki/Vedat_%C3%96zdemiro%C4%9Flu)
Vedat ile Gezi süreci üzerinden mizah konuşacağız…
**************

BJK TV’den olaylı ama haklı bir şekilde ayrıldıktan sonra SosyalKafa’nın geleceği belirsizliğini koruyordu. Başladığım hiçbir projeyi terketmediğimden eninde sonunda sıra yine gelecekti SosyalKafa’ya ama beklediğimden hızlı bir gelişme oldu bile.

Yakın zamanlarda Netd.com‘dan bir teklif geldi. Daha çok Kanal D programlarını yayınlayan Netd bundan sonra özgün içerik de sunmayı planlıyor. Bu bağlamda bizi de davet ettiler. İlk görüşmemiz Gezi Direnişi öncesinde olmuştu. Gezi olayları başlayınca biraz deneme amaçlı olarak biz de yayına başladık. CafeNetD üzerinden 4 haftadır yayındayız. Cafenetd sayfasında aşağı doğru inebilirseniz, son 4 haftanın bölümlerinden klipler görebilirsiniz.

Haftada bir kere bir saatlik sohbet şeklinde dijital yerlilerin gündemini yorumlamaya devam edeceğiz. Olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz için Yaz döneminin ilk bölümleri benzer konuları işledi ama geri kalan haftalarda olağan SosyalKafa yayınına döneceğiz.

Formatla ilgili ufak tefek değişiklik olabilir ama bu yeni format bana epey keyifli geliyor. Bir cafe ortamında web üzerinden canlı yayın. BJK TV’deyken en büyük sorunumuz real-time izlenememekti. Artık daha izlenir ve geribildirim alacağız diye ümit ediyorum.

Ağustos sonuna kadar anlaştık. Bizi Ağustos sonuna kadar her hafta izleyebileceksiniz. Ondan sonra nolur bilemiyorum şimdlik. Yayın günümüz şimdilik Salı geceleri gibi gözüküyor. Bu haftalık Perşembe oldu.

SosyalKafa’nın arkasında nitelikli bir gönüllü ekip vardı. Gezi sürecinden sonra bazı arkadaşlarla çalışamayacağız gibi gözüküyor ama SosyalKafa dijital yerlilerin programı olmayı ve özgür ruhunu koruyacak.

Ağustos boyunca benimle birlikte sunuculuk yapmayı kabul eden Dilara Eldaş’a da teşekkür etmek isterim. SosyalKafa için çok önemli bir kazanım kendisi. Yeri geldikçe ekibimizden bahsetmeye devam edeceğim ama birkaç ismi hemen bildirmek isterim. Simge Sezer sosyal medya hesaplarımızı yönetmeye devam edecek. Anıl Sayan yayın sırasında sohbet özetlerini Twitleyecek fırsat buldukça. Kaan Alper ise bizim yazılım destekçimiz. Bir aksilik olmassa yakında web sitemiz ve mobil uygulamalarımız onun sayesinde ortaya çıkacak…

 

 

 

#cafenetd @sosyalkafa da ilk konuğumuz @cerensozeri ana akım medya, sosyal medya ilişkilerini yorumlayacak. http://www.netd.com/cafenetd 

 

Veeeee @SosyalKafa nın bu haftaki diğer konuğu Vedat Özdemiroğlu @vedatozdemiro @netdcom #SosyalKafa #Cafenetd

 

Evet ilanlara başlıyorum: Bu Perşembe @SosyalKafa da konuk sunucu @DilaraEldas olacak. #SosyalKafa @netdcom #cafenetd

Enhanced by Zemanta

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: