Sosyal Medya alanında çalışan ajanslar (13): ?Nexum Creative?

Erkan?s Field Diary sosyal medya alanında çalışan ajansları tanıtan bir seriye başladı. sakaerka@gmail.com adresine logo, iletişim bilgileri, kısa ama samimi tanıtım, varsa birkaç ekip fotosu gönderirseniz sizin ajansı da bu seriye dahil etmek isteriz? Ya da en azından haberdar ediniz;)

Ajans bilgilerini gönderdiği için Burcu Karakurt hanıma teşekkür ederim öncelikle….

Ajans kendini şöyle tanıtıyor:

 

Nexum Creative hakkında:

Türkiye?nin ilk uluslararası interaktif ajansı olan Nexum Creative, web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, advergame, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, interaktif CD, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.  ?Interactive Media Awards? (IMA) gibi çeşitli uluslararası pazarlama ödüllerine sahip olan Nexum Creative farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

 

Referanslar gayet sağlam: B/S/H, Sony, Turkcell, Audi, THY, Akbank, Coca Cola, Garanti Mortgage, Lenovo, Microsoft, Yapı Kredi Emeklilik, ntvmsnbc, MasterCard, Mercedes Benz, Doğuş Holding

Websiteleri blog şeklinde tasarlanmış:

Blog:

http://www.nexumcreative.com/

İletişim bilgileri:

Maslak Meydan Sokak
Spring Giz Plaza Kat:14 No:27
34398 Maslak / Sariyer / Istanbul
Tel    : +90 (212) 328 19 29
Faks : +90 (212) 328 19 33

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: