Sosyal Medya alanında çalışan ajanslar (3): ?Tick Tock Boom?

Erkan?s Field Diary sosyal medya alanında çalışan ajansları tanıtan bir seriye başladı. sakaerka@gmail.com adresine logo, iletişim bilgileri, kısa ama samimi tanıtım, varsa birkaç ekip fotosu gönderirseniz sizin ajansı da bu seriye dahil etmek isteriz.

Ajans kendini şöyle tanıtıyor:

Tick Tock Boom, Türkiye?nin ilk Dijital PR ve Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak 2009 yılında kurulmuştur. Boom, müşterilerinin dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan maksimum şekilde fayda sağlaması için çalışır.

Her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı Tick Tock Boom ekibi, hizmet verdiği firmalar için en uygun kurguda online marka stratejileri belirler, bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçirir.

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde dijital ortamda var olmanız kadar, mevcut ve potansiyel hedef kitleniz tarafından da ulaşılabilir olmanızı amaç edinen Tick Tock Boom, dijital iletişim ve pazarlamaya yönelik verdiği hizmetlerle markanıza değer katar.

Neden Tick Tock Boom?

Web adresi ve iletişim bilgileri şöyle:

http://www.ttboom.com/

Adres : Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han. No:5 K:4-5 Beyoğlu/İstanbul
Telefon : (90) 212 293 80 00
Fax : (90) 212 293 83 53
E-mail : info@ttboom.com, sonar@boomsonar.com

 

Özellikle bu Boom Sonar olayı ilginç…

BoomSonar

Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş internet ve sosyal medya takip programı ile tanışın! BoomSonar ile 300 binin üzerinde siteyi eş zamanlı takip edebilir, onlarca farklı rapor ve analize bir kaç tıkla ulaşabilirsiniz. detay

Diğer hizmetlerin listesi burada.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.