EFD Haftanın Web Projesi: Vintage in You (@vintageinyou)

Vintage in You

Eski Bilgi Medya yüksek lisans talebesi Çağla Pınar Tuncel’den güzel bir haber aldık:

“Doğa Girişim Ana Sponsorluğunda #BTZ2014 içerisinde gerçekleşen #DijiFikir adlı girişimciler arası yapılan yarışmada sitemiz vintageinyou.com 1. oldu. Tüm Katılımcıları/fikirleri tebrik ediyoruz.Jüri üyeleri Ersoy Kiraz, Alphan Manas, Gökhan Güner ve Arda Aşkın’a teşekkür ederiz. Projemizin jüri karşısında ilk sunumuydu bu. Hayallerimize inanan ve bizi destekleyen herkese teşekkürler!”

 

Hakkımızda

Vintageinyou ‘içindeki vintage’ demek. Kendini tekrarlayan, herkesi aynılaştıran moda akımının, tüketmeye yönelik alışkanlıklarımızın bize dikte ettiklerine karşı başka bir ses olmak istedik.

Geçmişin el yapımı titizliğinde hazırlanmış ürünlerini, aynı kalitesinde sizlerle tanıştırmak için bu online alışveriş sitesini kurmaya karar verdik.

Kıyafetlerin yıllandıkça değerlendiğine ve bize birer masal anlattığına inandık. Filmlerde, kitaplarda, tasarımlarda görüp özendiğin bir döneme ait ceketin ya da hırkanın sende yarattığı heyecandan ve geçmişe duydurduğu özlemden ilham aldık.

vintageinyou.com Türkiye’deki vintage ve ikinci el kıyafet kavramını baştan kurgulamak isteyen, bir içerik sitesi de aynı zamanda. vintageinyou.com belirli dönemlere ait ünlü markaların kıyafet ve takılarını, bu ürünleri nasıl kombine edeceğini, stil önerilerini sana sunarak, taşıyacağın kıyafetlerin dönemine uyan ama şu anki zamandan da kopmayan bir stile sahip olmana yardımcı olmaya çalışan bir stil danışmanı.

vintageinyou.com’da ayrıca blog yazılarını okuyacak, hayatına değer katacak bir video izleyecek ve senin için hazırladığımız müzik listesini dinleyebileceksin. Moda haberleri, röportajlar, defileler, video, müzik ve sinema dünyasından içeriklerle senin hayattan daha çok keyif almanı hedefliyoruz.

Sen de içindeki vintage’ı anlattığın bir hikaye, bir fotoğraf karesi veya sadece bir linkle VINU elçisi olup sitede yerini alabilirsin.

 

Vintageinyou sosyal ağlar:

Paylaşımlarımızı takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları;

Twitter: http://twitter.com/vintageinyou

Facebook: https://www.facebook.com/vintageinyou

Pinterest: http://pinterest.com/vintageinyou

Instagram: http://instagram.com/vintageinyou

 

VINTAGEINYOU 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.