EFD Haftanın Web Projesi: “Bir daha asla! “

Bir daha asla

www.birdahaasla.org web sitesi geçen günlerde Interactive Media Awards (IMA)’dan “Association” kategorisinde “Outstanding Achievement” ödülü aldı.

Tasarım ve uygulama aşamalarında birlikte çalıştığımız Ocelott AŞ tarafından başvuruda bulunulan “Bir Daha Asla! Geçmişle Yüzleşme ve Özür” online sergimizin layık görüldüğü bu ödülü geçtiğimiz yıllarda alan kurumlar arasında National Geographic Society, Carnegie Endowment, Bill Gates Annual Letter, Amnesty International, UNICEF gibi örnekler var.

Interactive Media Awards (IMA), 1998 yılından bu yana verilen dünyanın önde gelen dijital yayın ödüllerinden biri olarak tanımlanıyor. Merkezi New York, ABD’de olan Interactive Media Council’in düzenlediği global çaptaki bu yarışmada, genel konsept, içerik, görsel tasarım, programlama ve kullanıcı deneyimi yönünden başvurular değerlendiriliyor. Her yıl 15-20 bin arasında değişen başvuruların değerlendirmesi 3 ay sürüyor.

Not: Daha fazla bilgi ve ödülün dijital versiyonu için: http://www.interactivemediaawards.com/winners/certificate.asp?param=288875&cat=1

Her nevi katkınız için şimdiden teşekkür ederiz.
Önerilerinizi alalım:

Ha bir de EFD’ye katkıda bulunmak isterseniz:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: