Sosyal Medya Haber Siteleri (5): Semiyun (@semiyuncom)

Erkan?s Field Diary yeni bir seriye başlıyor. Sosyal Medya Alanında haber veren siteler..  sakaerka@gmail.com adresine logo, iletişim bilgileri, kısa tanıtım gönderebilirseniz, bu alandaki sitenizi seriye ekleyebilirim…

Site kendini şöyle tanıtıyor:

Daha önce blogger tabanlı bir blog olan Semiyun, amatör blog hayatına Kasım 2010?da başladı. Fakat daha sonra semiyun.com alan adını alması ve wordpress sistemine geçmesi ile profesyonel bloglama hayatına tam anlamıyla 2 Nisan 2011 tarihinde başlamıştır.

Kasım 2011’de gerçekleştirilen Bumerang Blog Ödüllerinde “En Sosyal Blog” kategorisinde birincilik ödülü alarak ilk başarısını elde etmiştir.

2012 yılında arayüzünü baştan aşağıya değiştiren Semiyun ekibi; Sait Ercan, Salih Çaktı, Şener Dağaşan gibi teccrübeli ortakları ile bu yolda yeni bir ivme kazanarak marka olma yolunda ilerlemektedir.

Sosyal Medya, Teknoloji ve Sektörel Girişim Blogu olan Semiyun, Profesyonel SEO ve Sosyal Medya Danışmanlığının yanı sıra alt projesi olan Uzmanservisi ile her biri alanında uzman kişiler tarafından üyelerinin sorularına 7/24 ücretsiz olarak çözüm sağlamaktadır.

Semiyun ile aşağıdaki adreslerden iletişim kurabilirsiniz.

Semiyun Blog
Facebook 
Twitter
Google+

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: