Sosyal Medya alanında çalışan ajanslar (47): ?krombera? (@krombera)

Erkan?s Field Diary sosyal medya alanında çalışan ajansları tanıtan seriye devam ediyor. sakaerka@gmail.com adresine logo, iletişim bilgileri, kısa tanıtım, varsa birkaç ekip fotosu gönderirseniz sizin ajansı da bu seriye dahil etmek isteriz? Ya da en azından haberdar ediniz;)

Ana sayfada ajansın ürettiği işler var.

iletişim:

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 11 Center:1 Daire:61
Terrace Fulya Şişli, 34349 İstanbul, Türkiye
+90 212 215 58 85

HAKKIMIZDA kısmında yazanlar:

İnteraktif yaratacılık ve yeni teknoloji ile Krombera; dijital pazarlama teknikleri ile markalar için kültürel bir bağ yaratır. Stratejilerimiz sürekli yükselen pazar alanlarının ve dijital kültürün taleplerini karşılamak için platformlar arası çözümler geliştirerek birçok markanın temas noktasına etki sağlamayı hedefler

Dijital stratejimiz SoLoMo (Sosyal-Lokal-Mobil) yaklaşımı üzerine kuruludur. Kişiye özel deneyimler sunarak, büyümek, gelişmek ve müşterilerimiz ile bağ kurmak önceliklerimiz arasındadır. Sosyal, lokal ve mobil yaklaşımı iş stratejilerimizin bütünleyici bir unsuru kabul ediyor ve bu anlamda gerçek hayat ile online dünya arasında bir köprü oluşturuyoruz.

Geleneksel pazarlama anlayışını yenilikçi mecraya entegre eden dijital iletişim ajansı Krombera, 2011 yılının Mart ayında kurulmuş, 2012 yılının Nisan ayında ise Facebook Tercih Edilen Pazarlama Geliştiricisi (Preferred Marketing Developer) girme başarısını göstererek dünyanın en iyileri arasındaki yerini almıştır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.