Sosyal Medya Haber Siteleri (4): (@webrazzi)

Erkan?s Field Diary yeni bir seriye başlıyor. Sosyal Medya Alanında haber veren siteler..  sakaerka@gmail.com adresine logo, iletişim bilgileri, kısa tanıtım gönderebilirseniz, bu alandaki sitenizi seriye ekleyebilirim…

http://www.webrazzi.com/

Özel tanıtıma bile gerek olmayan, sosyal medya alanındaki en büyük sitelerden biri. Türkiye merkezli startup haberleri için özellikle faydalanıyorum ama genel olarak derinlemesine, özel haberlerde de bakılması gereken yerlerden…

Site kendini Arda Kutsal’ın diliyle şöyle tanıtıyor:

Webrazzi, Ağustos 2006?da Arda Kutsal tarafından kurulmuştur. Türkiye ve dünyadan internet alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Webrazzi Şubat 2008?den itibaren yeni yazarlara kapılarını açmıştır. Web 2.0Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama konularında Türkiye?nin en popüler blogu olan Webrazzi, Crenvo Danışmanlık bünyesinde çalışmaktadır.

Webrazzi editör ve yazarlarıyla iletişime geçmek için editor@webrazzi.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Basın bülteni gönderimleriniz için lütfen bulten@webrazzi.com adresini kullanınız.

Yalnızca haber değil sektörle ilgili veritabanı oluşturmak ya da yönlendirici olmak gibi hayati rollere sahip Webrazzi’nin bazı kategorileri:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: