Dijital yerlilerin programı @Sosyalkafa Steve Jobs özel programıyla başlıyor!

Dijital yerlilerin programı sosyalkafa18 Ekim 2011 Salı 22:00’de Steve Jobs özel programıyla başlıyor. Digitürk 74- BJK TV’de. ilk konuklarımız başka görevleri dışında Apple fanları olan Deniz Ergürel ve Bahaeddin Nakiboglu ana konuklarımız olacak…. Yayından sonra videoları web’e yükleyeceğiz. Yayın sırasında @sosyalkafa ve http://facebook.com/sosyalkafa dan da özet geçeceğiz, soru alacağız..

sosyal_kafa_logo.jpg

Benzer yayınların aksine web aleminin yerlilerinin baş aktör olacakları bir program olacak bu. Hayalim budur. BJK TV yayın yönetmeni Tuğrul Yenidoğan’ın beni davet etmesiyle bu TV programının macerası da başlamış oldu. Tuğrul Bey bana tam özgürlük vaadetti, ben de hayalimdeki programı eldeki imkanlar dahilinde yaratmaya giriştim. Bir aydır artan bir tempo ile bir grup arkadaş sosyalkafa için hazırlık yaptık. Sıfır bütçeli bir program için nazımın geçeceği ilgili tüm arkadaşlardan yardım istedim. Sağolsunlar yardımlarını esirgemediler.

Tam da web ruhuna uygun bir şekilde herkes kendi çapında katkıda bulundu, bulunmaya da devam ediyor. Şu an itibarıyla bir logomuz bile yok. Ama inanıyorum ki böyle bir program için içerik üretebilecek muhteşem bir ekip var ortada. Çok yakın zamanda TV dilini daha iyi kavrayıp ona göre eksiklerimizi gidereceğiz…. Bu akşam jenerikte çalan şarkı:

ZZ Top – La Grange

Jenerik hala taslak sayılır ama genel olarak içime sindi. Jenerik BJK TV’den Mihraç Cerrahoğlu tarafından hazırlandı.

Sonucu nolursa olsun bir miktar muhteşem insanla Sosyalkafa nın konseptini inşa ettik/ediyoruz: Seçil Altınışık Ayşegül Akaydın Sernur Yassıkaya Arzu Cihangir Hakan Şık Ali İhsan Altıparmakoğlu Ferzende Kaya Simge Sezer Cem Pelister ilk etapta en çok emek verenler olarak kayda geçsin. Hakan ve Ali İhsan Digitaliz Agency olarak programa sosyal medya desteği sağlayacak. Şahmaran Yapımı temsilen Ferzende de bizi yanlız bırakmıyor. İhtiyacımız olduğunda onun kapısını çalacağız…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d