Melek Çetin: Google+ aşkına…

Davetiye göndermeli servis tanıtımlarının sonuna kadar amacına ulaştığı kek tüketicilerden biriyim.  Davetimi alır almaz mevzuyla haşır neşir olmaya başlar sevdiğim sevmediğim her detayı sağda solda tercihen herkese açık mecralarda paylaşırım. Fakat aynı zamanda user friendly olmayan herhangi bir teknolojiyi kullanmayı katiyen reddeden uğraşmayı, kurcalamayı, kaybolmayı sevmeyen standart bir sosyal ağ gezeleği olarak komplike sistemler bu özelliğimden faydalanamazlar.

Aşkımın adı google +

Evet evet google?ın batan servisleri vs. buraya bir previously on google değerlendirmesi ekleyemeyecek kadar sosyal ağ trendleri analizine uzağım. Bu sebeple halkın dilinden ? sosyal ağ trendlerini yalnız bu dilde konuşabiliyorum- şunları söyleyebilirim : hısım akrabadan neleri saklayacağımı kime neyi ne kadar göstereceğimi ayarlamak için yakın zamana kadar kırk şu günlerde de on-on beş takla atmanız icab eden facebook?u paylaşım ayarları ve gizlilik konusunda hep fazlasıyla sinsi ve gıcık bulmuşumdur. Google + tabi facebook?tan sonra şeffaf sade esnek ve tatlı mı tatlı bir platform. Gıcık çocuğun yanında bir temiz yüz. Tertemiz bir sayfa. Yeni ve basit bir mantık.

?aşırı talep? sebebiyle davetiye sisteminin kapatıldığı haberlerine zerre kadar inanmıyor ve bu merak uyandırma sürecinin kısa sürmesini diliyorum. Teknik detaylar için sosyal medya haber sitelerine?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.