Sosyal Medya alanında çalışan ajanslar (1): “Digitaliz Agency”

Erkan’s Field Diary sosyal medya alanında çalışan ajansları tanıtan bir seriye başlıyor. sakaerka@gmail.com adresine logo, iletişim bilgileri, kısa ama samimi tanıtım, varsa birkaç ekip fotosu gönderirseniz sizin ajansı da bu seriye dahil etmek isteriz.

Digitaliz Agency, 2011 Şubat’ında Ali İhsan Altıparmakoğlu ve Hakan Şık tarafından kuruldu. 2009’dan beri birçok global ve yerel markaya sosyal medya pazarlamasının önemini anlatan ikili, ekiplerini “genç pazarlama profesyonelleri” olarak tanımlıyor.

 

Digitaliz’i diğer ajanslardan ayıran başlıca özelliklerden biri, kendilerini sosyal medya, interaktif vb. bir ajans olarak konumlandırmamaları. Ekip, asıl önemli olanın “fikir” ve “ajansın markaya kattığı değer” olduğuna inanıyor.

 

Müşterileri arasında dünyaca ünlü ekstrem spor giyim markası Quiksilver, dünyanın en çok ödüle sahip reklamcılık okulu Miami Ad School ve Rock’n Coke, Efes One Love gibi birçok festivali organize eden Pozitif Müzik yer alıyor.

 

Ajansın web sitesine http://www.digitalizagency.com‘dan, sosyal ağ hesaplarına ise;

http://facebook.com/digitalizagency

http://twitter.com/digitalizagency

http://linkedin.com/company/digitaliz-agency‘den ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri:

Adres: Şehit Muhtar Mah. Öğüt Sok. No:10 Kat:2 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0212 249 25 55

E-Mail: info@digitalizagency.com

 

Soldan sağa: Berkin Dalgıç (Metin Yazarı), Ali İhsan Altıparmakoğlu (Kurucu ve Yönetici Ortak), Hakan Şık (Kurucu ve Yönetici Ortak), Osman Aydın (Sosyal Medya Yöneticisi)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.