Milli İstirahat

“Malta Cemiyet”‘nin en büyük eserlerinden Milli İstirahat fanzini artık Erkan’s Field Diary’nin kanatları altında devam edecek. Birgün tekrar bağımsızlaşması çok olası ama o güne kadar online olarak varlığımızı zaten altyapısı hazır olan bu blog’da sürdürelim dedik…

MİLLİ İSTİRAHAT YAZILARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

http://istirahat.files.wordpress.com/2008/09/middayrest.jpg?resize=579%2C448&quality=89

Fanzinin ilk tanıtım yazısı:

Malta, Fatih/İstanbul?da küçük bir semtin adıdır. Burada takılan bir grup insan zamanla Malta cemiyeti haline gelmiş, birgün de bu cemiyet adına Milli İstirahat adında bir fanzin çıkarmaya karar vermiştir. Milli İstirahat?ın halihazırdaki mütevelli heyeti şu isimlerden oluşur: Çetin Tankoç, Erkan Saka, Yasin Beyaz, Muhammet Sevim ve Sinan Kızılkaya. Siberortamdan önceki dönemde dokuz sayı çıkmış ve bu sayıların hazırlanmasında Çetin inanılmaz bir rol üstlenmiştir. Bundan sonraki sayılarda ise işbölümünün artacağı varsayılmaktadır.

Ancak en iyisi kendinizi google grubumuza üye yapmaktır. Ondan sonra haberleşmek çok daha kolay hale gelecektir efendim. Ayrıca artık Malta cemiyeti fiziki sınırlarını aşmaktadır. Onun için çekinmeyin, bize katılın. Bir bakının yazılarımıza, eğer Milli İstirahat ruhuna sahipseniz, yeriniz hazırdır efendim.

Erkan; 7 Eylül 2006 sabahının ilk saatleri

ilgili siteler:

Afili Filintalar

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.