Red filminin galası 15 Şubat’ta. Yapımcı @Bagimsizsinema 12 Şubat’ta @sosyalkafa da. Veeeee @TheRedHack de yayına bağlanacak!

Bağımsız Sineme Merkezi tarafından hazırlanan Red filminin galası 15 Şubat’ta Nazım Kültür Merkezi’nde olacak.

“BSM-Bağımsız Sinema Merkezi, 15 Şubat 2013’te ‘Red!’ filmiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Türkiye’de daha önce sinema alanında ele alınmamış olan siber savaş ve siber aktivizm konularını merkezine alan belgeselin ilk teaserı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Konusunu çok sayıda uzmanın da katkılarıyla kapsamlı şekilde ele alma iddiasını taşıyan ‘Red!’ filmi, Türkiye’de siber aktivizm denince tartışma götürmez şekilde öne çıkan RedHack’i ve eylemlerini de farklı açılardan incelemekten geri durmuyor.”

Filmin yapımcısı ve senaristi bizi kırmadı ve 12 Şubat gecesi yayınlanacak SosyalKafa bölümüne katılmayı kabul ettiler.

Twitter üzerinden iletişim kurduğumuz RedHack de program sırasında Skype bağlantısıyla sorularımızı cevaplamayı kabul ettiler. Kendilerine de teşekkür ederim. Hem buradan hem de diğer hesaplarımızdan soru ve yorumlarınızı Salı gecesine kadar toplayacağız…

Sosyalkafa hesapları:

Digiturk 74. Kanal BJK TV?de her salı 22:00?de yayınlanan sosyal medya programını TV ile sınırlı tutmuyoruz. Ağlara yayıldık, etkileşimde olmak istiyoruz?.

http://www.youtube.com/sosyalkafa
http://www.facebook.com/sosyalkafa
http://twitter.com/sosyalkafa

eposta: sosyalkafa@gmail.com

 

1 thought on “Red filminin galası 15 Şubat’ta. Yapımcı @Bagimsizsinema 12 Şubat’ta @sosyalkafa da. Veeeee @TheRedHack de yayına bağlanacak!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: