Sosyalkafa birbirinden değerli konuklarıyla 13 Mart Salı 22.00’de Bjktv (Dijitürk 74) ekranında olacak.


Batesmotelpro ekibinden Tansu Tunçel, Volkan Öge, Ömür Cedimağar ve Kerim Barutçu bu hafta Sosyalkafa’ya geliyor. @batesmotelpro ekibini filmleri “Patlak Sokaklar:Gerzomat” vizyona girmeden 13 Mart Salı BJKTV’de konuk ediyoruz. Filmin yönetmeni Kerim Barutçu da konuğumuz! 16 Mart’ta vizyona girecek filmin fragmanı burada.


Yurttaş Gazeteciliği konusunda başarılı bir örnek sergileyen 140journos ekibi son olarak odatv davasını canlı olarak tweetledi. “Oda TV Davası 12 Mart 2012 oturumu tweet akışı ve röportajlar”

@140journos ekibinden Cem Aydoğdu (@tominoski) Safa Soydan (@safasoydan) ve Engin Önder (@enginonder) ile Türkiye’de yurttaş gazeteciliği hakkında konuşacağız.


Sosyalus Sosyal Medya Ajansı’nın (@sosyalus) kurucu ortağı Sosyal Medya Stratejisti İbrahim Yörük (@haritaci70) ile dijital yerlilerin gündemine dair sohbet edeceğiz.


Türkiye’de “Lokasyon Bazlı Pazarlama” denilince ilk akla gelen isimlerden Ekin Ulukök (@ekinulukok) konuğumuz oluyor. Foursquare İstanbul buluşmalarından Turkcell Global Bilgi’deki Sosyal Medya Yöneticiliği görevinden bahsedecek. Konunun odağını lokasyon bazlı pazarlamanın oluşturacağı sohbete sorularınızla Twitter’dan @sosyalkafa hesabımıza yazarak katılabilirsiniz.

 

Dijital yerlilerin ilgiyle takip ettiği Sosyalkafa Erkan Saka’nın samimi sunumuyla 22.00-23.45’te canlı yayınlanıyor. Arkasında değerli bir ekibin ortak çalısmasını bulunduran program seyircilerine bu hafta sizi de ekleyebilir. Kaçırdığınız bölümleri arşivliyoruz, meraklanmayınız : Youtube.com/Sosyalkafa

Bu bülten Simge Sezer tarafından hazırlandı.

Tagged in: ,

Leave a Reply

%d bloggers like this: