73.7 % for Aşk-ı Memnu

Posted by on June 25th, 2010
Stored in Turkish popular culture

Share this post with Digg

http://mp3forumu.files.wordpress.com/2009/12/aski-memnu1.jpg

Turkish series Aşk-ı Memnu [Forbidden Love] broke a new record last night.

https://i0.wp.com/images.yonja.com/pics/news/news_52974.jpg?resize=426%2C640

"Bihter" (Beren Saat)

In the very last episode where the main female protagonist, Bihter, commits suicide the series got a 73.7 % share in ratings… Last night every three among 4 watchers were looking at Bihter… I managed to miss the event completely though, I was out socializing with the rest of few Turks:)

But that wasn’t all: The serial title became the top word at Twitter Worldwide Trends!

Our guest author Elif will be posting about this soon…

Tagged in: ,

2 Comments


 1. Berkant KONAC

  Thank you 🙂 / Teşekkür ederim.

  January 27th, 2012 at 18:43 (Reply)


 2. Sohbet

  susmayiz Sohbet ; Bay, Bayan arkadaş arıyorum, Aşk, Sevgili bulmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz! Bedava ücretsiz ve üyeliksiz Susmayiz Sohbet Odaları ?na sohbet giriş panelinden katılabilirsiniz.
  Susmayiz Chat Odaları ?nda bay ve bayan arkadaşlarla tanışabilir, arkadaşlık yapabilir, buluşabilir, Sohbet edebilirsiniz.
  Susmayiz sohbet odaları Türkiye ve Dünya?nın her yerinden bay/bayan kullanıcılara ev sahipliği yapmaktadır. Size tavsiyemiz global sohbet odasında konuşmaya katılmanız ve Susmayiz sohbet kurallarına uymanızdır.
  Lütfen sanal ortamda olduğunuzu ve burada yapılan sohbetlerin her zaman gerçek hayat boyutunda degerlendirilemeyecegini unutmayınız.
  Susmayiz Chat odalarında yalnız olmadığınızı, sistemin rahat ve doğru işlemesi için sürekli yetkililerin ve koruma sistemlerinin olduğunu bilmenizi isteriz.
  Karşınızdaki kişilerin varlık/özlük haklarına saygı duymakla, kurallara uygun davranmayanları uyarmakla ya da kanal (@) yetkililerine bildirmekle, iyi tanımadığınız kişilere özel bilgilerinizi vermemekle ve sunucu kurallarına uymakla sorumlusunuz.
  Susmayiz Ailesi ile daha iyiye, Keyifli sohbetler dileriz…!

  October 1st, 2012 at 23:27 (Reply)

Leave a Reply

%d bloggers like this: